4x4 Evia Racing Team
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» The Egg - Travelator (1998)
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΤρι Φεβ 18, 2014 3:49 pm από godcap

» 3gp Desi 18 Videos Com
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΣαβ Φεβ 15, 2014 8:32 pm από godcap

» ωραιο avatar
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΠεμ Αυγ 09, 2012 11:34 am από iason

» 1 ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΗΣΙ ΟΝΕΙΡΩΝ
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΠεμ Ιουλ 07, 2011 4:23 pm από vagelis sami

» Aλλαγη πλατφορμας!
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΤετ Ιουν 29, 2011 12:22 am από manos

» EVIA Rally Raid 2011
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΤρι Ιουν 21, 2011 9:35 am από mitsos

» jimny trayback
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΠεμ Ιουν 02, 2011 8:30 pm από BK90

» Trial στην Αρτα , 29.5.2011
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΔευ Μάης 30, 2011 9:04 pm από johnmlrs

» trial Αρτα 2011
ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ EmptyΚυρ Μάης 29, 2011 11:20 pm από manos


ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ Empty ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ

Δημοσίευση  panos110 Δευ Νοε 16, 2009 6:47 pm

Να συστηθω κι εγω ετσι για τους τυπους. Ασχολουμαι με το χωμα απο το δημοτικο.
Ξεκινησα γυρω στα 8 - 9 με μια lancia stratos τηλεκατευθηνομενη με καλωδιο.Αφου εβγαλα το κουβουκλιο , εκοψα τους προβολους με το μαχαιρι του ψωμιου και αφαιρωντας τριγωνακια απο τα λαστιχα με το ιδιο εργαλειο εφτιαξα τα πρωτα fedima sirocco εποχης.
Στη συνεχεια εφτιαχνα λασπη στον κηπο και προσπαθουσα να την περασω απεναντι αφου πρωτα ειχα τσιπαρει το μοτερ με 6αβολτη μπαταρια απο φακο.
Στα 19 ανακαλυψα τους αγωνες εντουρο με μοτοσυκλετα.Γνωρισα την Ελλαδα και πολλους καλους φιλους μεσα απο τα δυο πρωταθληματα που ετρεξα.(κρυφα απο τους γονεις μου)
Σημερα στα 39 ακομα κανω τα ιδια.Κοβω τους προβολους του land rover προσπαθωντας να φτιαξω ενα καλο αγωνιστικο για τραιαλ.
Ματαια η μανα μου περιμενε υπομονετικα 4 δεκαετιες να συμμορφωθω. Τελευταια το εχει παρει αποφαση...

panos110

Posts : 85
Join date : 12/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ Empty Απ: ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ

Δημοσίευση  geo Δευ Νοε 16, 2009 6:52 pm

bounce bounce bounce
geo
geo

Posts : 60
Join date : 13/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ Empty Απ: ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ

Δημοσίευση  Panosxalkida Τρι Νοε 17, 2009 1:22 am

panos110 έγραψε:Να συστηθω κι εγω ετσι για τους τυπους. Ασχολουμαι με το χωμα απο το δημοτικο.
Ξεκινησα γυρω στα 8 - 9 με μια lancia stratos τηλεκατευθηνομενη με καλωδιο.Αφου εβγαλα το κουβουκλιο , εκοψα τους προβολους με το μαχαιρι του ψωμιου και αφαιρωντας τριγωνακια απο τα λαστιχα με το ιδιο εργαλειο εφτιαξα τα πρωτα fedima sirocco εποχης.
Στη συνεχεια εφτιαχνα λασπη στον κηπο και προσπαθουσα να την περασω απεναντι αφου πρωτα ειχα τσιπαρει το μοτερ με 6αβολτη μπαταρια απο φακο.
Στα 19 ανακαλυψα τους αγωνες εντουρο με μοτοσυκλετα.Γνωρισα την Ελλαδα και πολλους καλους φιλους μεσα απο τα δυο πρωταθληματα που ετρεξα.(κρυφα απο τους γονεις μου)
Σημερα στα 39 ακομα κανω τα ιδια.Κοβω τους προβολους του land rover προσπαθωντας να φτιαξω ενα καλο αγωνιστικο για τραιαλ.
Ματαια η μανα μου περιμενε υπομονετικα 4 δεκαετιες να συμμορφωθω. Τελευταια το εχει παρει αποφαση...
Την ειχες απο μικρος την τρελλα... bounce
Panosxalkida
Panosxalkida

Posts : 17
Join date : 12/11/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης